FILM | TV (selectie)

 

2018

Der Terror in mir (korte independentfilm / D / hoofdrol)

Raul Engelke

Tweede prijs - Landeskurzfilmfestival Berlin-Brandenburg 2018

 

Phantasma (examenfilm / D / hoofdrol)

Isabelle Duchêne

 

2017

Unexpected Monsters (korte independentfilm / D)

Sophia Elisabeth Tamaro

 

Lose Stop End (korte independentfilm / D / hoofdrol)

Kevin Pieter Huthmann

 

2013

Hotel 13 (daily soap / gastrol - 20 afleveringen, Nickelodeon intern.)

Patrick Schlosser

 

Flikken Maastricht (serie / gastrol - 3 afleveringen, NL)

Pieter van Rijn & Martin Schwab 

 

De blauwe bank (webserie / hoofdcast, NL)

Tim Satony 

 

Bella und der Feigenbaum (tv film / D / zender: ARD)

Michael Kreindl

 

Eves Apfel (korte independentfilm / D / hoofdrol)

Ismael Flores Unzaga

Eerste prijs nationaal - kategorie fiktie

Promofest award - beste ibero-american short film

Gender prijs - publieksprijs

XI International Shortfilm Festival 2014

Cusco Fenaco, Peru

 

2012

Die Jagd nach dem Bernsteinzimmer (tv event-film / D / zender: RTL)

Florian Baxmeyer

 

2011

Dinge ändern sich (korte academiefilm / D / hoofdrol)

Anna-Luise Heidtmann

 

Danni Lowinski (tv-serie / D / zender: SAT1)

Uwe Janson

 

2010

Danni Lowinski (tv-serie / D / zender: SAT1)

Peter Gersina

 

De blauwe bank (pilot tv-serie / NL / hoofdrol)

Tim Satony

 

The man who cuts the sunday roast (examenfilm / GB / hoofdrol) Maureen Freichmann

 

Come back home (examenfilm / D / hoofdrol)

Kay Büssing

 

Die Leiche (examenfilm / D / hoofdrol)

Fabian Kelling

 

Eisschirmchenprinzessin (examenfilm / D)

Anne-Katrin Kiewitt

 

Kankervet 4 (examenfilm / NL)

Bob van Boven

 

Clair de lune (mozaikfilm, NL)

Michael Kolenbrander

 

The chair (korte academiefilm / NL / hoofdrol)

Ralph Lindsen en Stan Widdershoven

 

Haarverlies (korte academiefilm / NL / hoofdrol)

Michiel Kremers

 

2009

Hier und jetzt (korte academiefilm / D)

Tino Schleinitz

 

Die letzte Freiheit des Heiner Willems (korte academiefilm / D)

Martin Scharf

 

3, 2, 1 (korte academiefilm / D / hoofdrol)

Severin Kipfer

 

Kinderspel (korte academiefilm / NL / hoofdrol)

Bob van Boven

 

2008

Stehengelassene Frauen (korte academiefilm / D / hoofdrol)

Michael Gudski

 

Refugium (korte academiefilm / D / hoofdrol)

Arvid Klapper

 

Stille Post (afstudeerfilm / D / hoofdrol)

Patric Eigermann

 

2007

Die Kirche im Dorf (korte independentfilm / D / hoofdrol)

Philipp Dietrich

 

Meer (korte academiefilm / D / hoofdrol)

Holger Kettner

 

2006

Ein Freund von mir (speelfilm / D)

Sebastian Schipper

 

Sovia (speelfilm / D)

Robert Franke

nominatie Wing award IETFF 2007

Monaco

officiële selectie Cairo International Film Festival 2007

Cairo, Egypte

 

Project mindlog (speelfilm / D)

Steffen Kaminski

finalist Mammoth Film Festival 2008

Mammoth Lakes, VS

 

Peter (korte independentfilm / D / hoofdrol)

Daniel Lenski

 

2005

Lohn der Angst (speelfilm / D)

Jörg Rampke

 

2004

Unser Charly (tv serie / D / zender: ZDF)

Monika Zinnenberg

 

Gute Zeiten Schlechte Zeiten (tv daily soap / D / zender: RTL)

Sehan Derin

 

2003

Ritas Welt (tv comedyserie / D / zender: RTL)

Ulli Baumann

 

Lindenstrasse (tv weekly / D / zender: ARD)

Wolfgang Frank  

 

In Erwartung (korte independentfilm / D / hoofdrol)

Andreas Haslinger

 

Hide and seek (korte academiefilm / D / hoofdrol)

Tina Schäfer

 

2002

Nietzsche (korte independentfilm / VS)

Ricardo Bovril

 

2001

Puzzled (korte independentfilm / D / hoofdrol)

Andreas Simon

juryprijs Trigital Film Festival 2005

Graz, Oostenrijk

 

Die Wache (tv serie / D / zender: RTL)

Norbert Skrovanek

 

Polizeiruf 110 (tv serie / D / zender: ARD)

Marc Hertel

 

Tote schweigen (korte independentfilm / D / hoofdrol

Michael Schaefer

 

2000

Wettlauf mit dem Tod (tv film / D / zender: RTL)

Geronimo Beckers

 

Mord im Blitzlicht (tv film / D/CAN / zender D: Vox)

John Bradshaw

 

Sonntags (korte academiefilm / D / hoofdrol)

Michael Schreitel 

 

1999

Höllische Nachbarn (tv comedyserie / D / zender: RTL)

Franziska Meyer-Price

 

Das letzte Mal (korte academiefilm / D / hoofdrol)

Philipp Koblmiller

 

1998

Rache ist süss (candid camera serie / D / zender: SAT.1 / vaste rol)

diversen (tot 2001)

 

1997

TV Kaiser (tv sitcom / D / zender: RTL / diverse gastrollen)

diversen (tot 1999)

 

Mayday (tv film / D/VS / zender D: ARD)

Chris Bould